İlk tanıtım yazısı

Herkese merhabalar.

Öncelikle kişisel blog ve portföy alanım ozkantas.com’a hoş geldiniz. Bu ilk yazımda sizlere kişisel blog sitem hakkında biraz bilgilendirme yapacağım. Bu bilgilendirme sistemin işleyişinden en verimli şekilde yararlanabilmeniz içindir.

Kişisel blog sitemin üst kısmına yerleştirdiğim blog, hakkımda, portföy ve iletişim olmak üzere 4 ana başlık üzerinden sizler ile iletişim halinde olacağım.

Blog kategorisi altında sizlere temel paylaşımlarda bulunacağım. Bunlar, gezdiğim, gördüğüm, okuduğum, öğrendiğim ve ya tecrübe ettiğim her hangi bir konuda sizlerin de tecrübe etmenizi istediğim fotoğraf, video ve makaleler olabilir. Bu bölüm benim kendi yaşantımın bir parçası olacak ve tüm sosyal ağlara entegre bir şekilde kullanacağım. Ayrıca hemen yan tarafında bulunan hakkımda bölümünden benim hakkımda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Portföy kategorisi, sanal dünya üzerinde geliştirmiş olduğum ve katkıda bulunduğum uygulamaları sergileyeceğim. Tüm insanlık için en kullanışlı ve faydalı uygulamaları geliştirmek için gece gündüz çalışıyorum. Uygulama ve proje önerilerinize her daim açığım, bana mail yoluyla ya da iletişim bölümünden ulaşabilir, fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Şimdiden uygulama ve projelerimin faydasını görmeniz ve tadını çıkartmanız dileğiyle. Takipte kalın!

Şimdiden verdiğiniz desteklerden ötürü teşekkür ediyor, hayırlı günler diliyorum.

Sağlıcakla kalın.

“İlk tanıtım yazısı” için bir yanıt

Bir Cevap Yazın